2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Vaslui
  6. Contabilitate - Barlad
Vanbet SRL
Postat 28 mai 2024

Angajam Economist/Contabil Stramtura Mitoc

Localizare

Barlad

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program normal

Descriere

Angajare Economist/ Contabil

Suntem în căutarea unui economist/ contabil talentat și pasionat pentru a se alătura echipei noastre. Dacă aveți experiență în domeniul financiar și contabil și sunteți în căutarea unei oportunități de a vă dezvolta cariera, aceasta este șansa dumneavoastră.

Responsabilități:

  • Gestionarea și înregistrarea corectă a tranzacțiilor financiare ale companiei

  • Elaborarea și prezentarea rapoartelor financiare și contabile

  • Colaborarea cu auditorii externi și furnizorii de servicii financiare

  • Asigurarea conformității cu reglementările fiscale și contabile

  • Identificarea și implementarea de soluții pentru îmbunătățirea eficienței financiare

Cerințe:

  • Diplomă de licență în domeniul economic sau contabil

  • Experiență relevantă în domeniul financiar și contabil

  • Cunoștințe solide de contabilitate și legislație fiscală

  • Abilități excelente de analiză și rezolvare a problemelor

  • Capacitatea de a lucra cu termene limită strânse și de a gestiona mai multe sarcini simultan

  • Atenție la detalii și precizie în efectuarea calculelor financiare

  • Abilități avansate de utilizare a programelor de contabilitate și a instrumentelor Microsoft Office

  • Excelente abilități de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu profesional și dinamic

  • Posibilitatea de a vă dezvolta cariera într-o companie de succes

  • Salariu competitiv

  • Oportunități de învățare și dezvoltare continuă

Dacă sunteți o persoană motivată, cu abilități excelente de gestionare a finanțelor și doriți să faceți parte dintr-o echipă de profesioniști, vă rugăm să ne trimiteți CV-ul dumneavoastră. Vă vom contacta pentru a discuta mai multe detalii despre această oportunitate de angajare.

Localitate

Barlad,

Vaslui

Vaslui, Barlad
ID: 270254973