2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Iasi
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Iasi
DAS SRL
Postat 04 mai 2024

Angajam Electrician in constructii

Localizare

Iasi

Full time

Nivelul de studii: Calificat

Descriere

Candidatul Ideal

  • Liceu, scoala profesionala, studii medii;

  • Experienta minim 1 an in montaj instalatii electrice;

  • Permis conducere categoria B - de dorit;

  • Disponibilitate pentru deplasari;

  • Buna capacitate de comunicare;

  • Seriozitate si dinamism;

Descrierea jobului

  • Executa  lucrari de instalare si reparatii electrice;

  • Alege materialele, dispozitivele, echipamentele şi aparatele de măsură conform specificaţiilor din schemă;

  • Montează tuburile de protecţie, conductorii şi echipamentele şi realizează conexiunile şi izolaţiile conform schemei şi normelor tehnice de securitatea muncii;

  • Identifica si executa lucrari de remediere a defectiunilor de orice tip, aparute la echipamentele montate;

BENEFICII:

  • Mediu de lucru dinamic și profesionist;

  • Contract de muncă pe perioadă nedeterminată.

  • Salariu motivant;

  • Tichete de masa.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 269367734