2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Timis
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Timisoara
STRABAG SRL
Postat 02 mai 2024

Angajam Electrician reparatii utilaje de constructii - Timisoara

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normal

Descriere

Cautam electrician pt. reparatii de utilaje de constructie.

Candidatul ideal:

  • studii tehnice adecvate,

  • familiarizare cu utilajele de constructii,

  • seriozitate si punctualitate,

  • spirit de echipa,

  • permis conducere cat. B.

  • Experienta in munca de santier constituie un avantaj;

  • Experiență anterioară în diagnosticarea și repararea sistemelor electrice la utilaje de construcții.

  • Cunoștințe solide în domeniul electricității și a componentelor electrice.

  • Abilitatea de a lucra atât individual, cât și în echipă.

  • Atitudine proactivă și orientată către rezultate.

Descrierea jobului:

  • intretinere si reparatii electrice,

  • alte activitati conform fisa postului.

  • Posturile sunt disponibile in Bolintin si in Timisoara.

  • Electrician pentru Reparații Utilaje de Construcți

Responsabilități:

  • Diagnosticarea și remedierea problemelor electrice la utilajele de construcții.

  • Disponibilitatea la deplasari pe santierele din tara

  • Efectuarea reparațiilor preventive și corective la sistemele electrice.

  • Asigurarea că utilajele sunt sigure și respectă normele de securitate.

  • Colaborarea cu echipa de tehncieni pentru a menține utilajele în stare optimă de funcționare.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv.

  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

  • Mediu de lucru stabil și plăcut.

Dacă sunteți un electrician cu experiență și doriți să vă alăturați unei echipe dinamice și angajate, vă încurajăm să aplicați.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul prin aplicare pe OLX și o scrisoare de intenție.

Pentru mai multe detalii, apelati numerele de telefon din anunt.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 261396772