2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti - Ilfov
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bucuresti
  7. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Sectorul 1
Postat 23 aprilie 2024

Angajam electrician si ajutor electrician

Salariu

3 200 - 6 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalRecrutare la distantaDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: 47558829

Angajam electrician cu experienta si ajutor electrician (nu este necesar atestat sau calificare) , program Luni - Vineri (7.30 -16.30), Bucuresti (aproape de mijloace de transport in comun), salariul se va negocia in functie de experienta

Responsabilitati:

  • cablat

  • montaj tablouri electrice

  • montaj doze/aparataj

Oferim:

  • contract de munca pe perioada nedeterminata;

  • evolutie salariala;

  • cursuri de calificare/specializare recunoscute de Min. Muncii;

  • mediu de lucru nestresant;

  • instrumente de lucru/echipamente profesionale, planuri tehnice;

  • flexibilitate;

  • posibilitatea reala de promovare (electrician, sef echipa);

  • suport permanent.

Pentru detalii suplimentare, va rugam sa ne contactati telefonic (07******50) sau pe adresa de e-mail de pe site-ul www.miraelectrical.ro

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 267548959