2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Electricieni si specialisti sisteme securitate
  5. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bacau
  6. Electricieni si specialisti sisteme securitate - Bacau
Postat 01 mai 2024

Angajam electricieni

Localizare

Bacau

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNecesita permis de lucru / Requires work visa

Descriere

Candidatul ideal:

·         Experiență pentru electrician/experiență minimă și cunoștinte minime în instalații electrice

·         Persoană dinamică, deschisă, lucru în echipă;

·         Bune abilităţi de planificare, organizare şi comunicare;

Descrierea jobului:

RESPONSABILITĂȚI:

·         Prеgătirеа și montareа sistemului de pаnouri fotovoltaicе;

·         Punе în funcțiunе instаlаțiile conform documеntаțiilor;

·         Răspundе dе еxistența, disponibilitаtеа sculеlor, utilаjеlor, аpаratеlor, dispozitivelor,uneltelor, pе carе le аre în primire pe inventаr;

·         Efectuează sub supraveghere lucrări de trasare cabluri, instalare doze, etc;

·         Ajută la efectuarea necesarelor de materiale.

·   Disponibilitate pentru deplasari

BENEFICII:

·         Salariu motivant;

·         Echipament de lucru, trusă de scule de mână;

·         Program 1 schimb de L-V

Pentru mai multe detalii vă rugăm să ne contactați la: 0 *************** 9

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 269440777