2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Bucuresti - Ilfov
  6. Muncitori constructii - Bucuresti
  7. Muncitori constructii - Sectorul 2
Postat Azi la 15:29

Angajam electricieni si ajutor de electrician

Salariu

4 000 - 6 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 5CUI / CIF: 36324555

Descriere

Angajam electricieni in constructii

Descrierea jobului

Executarea lucrarilor de instalatii electrice in constructii (apartamente, cladiri de birouri, hoteluri, vile, apartamente, etc) in Bucuresti.

Cerinte:

Cunostinte în domeniul instalatiilor electrice,

Apt pentru lucrul la inaltime.

Abilitati de lucru in echipa,

Orice calificare reprezinta un avantaj,

Persoana serioasa, punctuala, energica, atenta la detalii;

Responsabilitati:

Realizare instalatii electrice pentru imobile: citire plan, montat jgheab cablu, tevuire si cablare, montat aparataje, conectat doze, conectat tablouri, etc.

Ce oferim

Se ofera seriozitate, program de lucru fix pe toata perioada anului. Salariu negociabil in functie de experienta, competente si implicare.

Se lucrează cu contract de munca.

Pentru mai multe detalii, va rog sunati la +40*******22

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 239037125