2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Operatori utilaje
  5. Operatori utilaje - Cluj
  6. Operatori utilaje - Leghia
Postat 24 aprilie 2024

Angajam Excavatorist

Salariu

3 800 - 4 000 lei

Localizare

Leghia

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Program de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Operator Excavator

Locatie LEGHIA

Candidatul Ideal:

  • Studii medii;

  • Atestat de Mașinist la mașini pentru terasamente;

  • Experiență pe o poziție similară;

  • Constituie avantaj cunoștințele de operare a încărcătorului frontal.

Responsabilități:

  • Executarea lucrărilor de încărcare a gipsului în autobasculantă, din front, pentru a fi transportat la stația de concasare.

  • Participarea, alături de echipa de mentenanță, la executarea reviziilor și reparărilor accidentale sau planificate, precum și la întreținerea curentă a stației de concasare-clasare, sau supravegherea fluxului și curățeniei.

  • Participarea, alături de echipa de service, la întreținerea, repararea curentă sau accidentală a utilajului din dotare.

  • În lipsa titularului de pe încărcătorul frontal, va deservi acest utilaj pentru executarea lucrărilor destinate utilajului.

  • Respectarea procedurilor de lucru cât și a instrucțiunilor șefului ierarhic.

Beneficii Financiare:

  • Tichete de masă în valoare de 30 lei/zi (630 lei/luna).

  • 26 de zile de concediu de odihnă.

  • Decontarea cheltuielilor pentru odihnă și tratament din perioada concediului în valoare de 2000 lei/an.

  • Primă în valoare de 1000 lei pentru sărbătorile Pascale și 1000 lei pentru Crăciun.

  • Ajutoare sociale pentru evenimente familiale: 2500 lei pentru nașterea unui copil și 1800 lei pentru decesul unei rude de gradul 1.

  • Asigurare de Viață la Generali.

  • Transport sau decontarea transportului până la Carieră.

  • Programul este de L-V 07-15::00.

  • 800 bonus pentru îngrijirea utilajului.

  • Decontare transport, 7% din numărul de kilometri parcurși și numărul de zile lucrătoare.

Localitate

Leghia,

Cluj

Cluj, Leghia
ID: 269463115