2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Alba
  6. Asistent manager si secretariat - Alba Iulia
Postat 21 mai 2024

Angajam Expert Contabil

Localizare

Alba Iulia

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Compania noastră caută un Expert Contabil pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va avea o experiență solidă în contabilitate și va fi capabil să gestioneze responsabilitățile contabile ale companiei în conformitate cu standardele și reglementările financiare în vigoare.

Locație: Alba Iulia, Romania

Responsabilități principale:

·        Responsabil de corectitudinea contabilitatii companiei

·        Planificarea fiscala

·        Revizie fiscala

·        Certificarea declaratiilor fiscale

·        Asistenta fiscala

Cerințe:

·        Licență în contabilitate sau echivalent.

·        Experiență vasta ca si expert contabil.

·        Cunoștințe solide ale legislatiei in vigoare.

·        Cunoștințe solide în utilizarea software-urilor de contabilitate

·        Abilități excelente de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă.

·        Atent la detalii și capabil să lucreze cu termene limită strânse.

Beneficii:

·        Pachet salarial competitiv.

·        Prime de sarbatori

·        Oportunitatea de a lucra într-o companie dinamică, într-un mediu stimulant și colaborativ.

·        Oportunități de creștere și dezvoltare profesională.

Contact: 07********71

Localitate

Alba Iulia,

Alba

Alba, Alba Iulia
ID: 269875789