2. Locuri de munca
  3. Finante - contabilitate
  4. Contabilitate
  5. Contabilitate - Arad
  6. Contabilitate - Variasu Mare
Postat 18 aprilie 2024

Angajam Functionar Administrativ

Localizare

Variasu Mare

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO18595092

Descriere

Candidatul ideal:

-Studii universitare profil economic;

-Abilitati bune dе comunicare, relationare si organizare;

-Persoana dinamica, eficienta si cu spirit dе observatie;

-Capacitatea dе a respecta termenele limita de a prioritiza, urmari si finaliza sarcinile primite;

-Bune cunostinte de operare PC, cunoștinte avansate dе utilizare a pachetului Microsoft Office, in mod deosebit Excel; disponibilitate de a invata sa utilizeze noi programe informatice sau de contabilitate;

-Permis de conducere Cat. B;

Responsabilitati:

-inregistrarea consumului de furaje in programul de gestiune;

- verificarea stocurilor de materii prime;

-verificarea retetelor de furaje primite de la ferme;

-inregistrarea consumurilor de materiale absorbante, medicamente utilizate etc;

-intocmirea lunara a documentelor specifice pe baza miscarilor de animale;

-verificarea documentelor specifice activitatii;

-scanare,arhivare, listare documente;

-Intocmirea rapoartelor solicitate de conducerea societatii.

Beneficii:

-Salariu corelat cu experienta si abilitatile dovedite;

-Contract de munca pe perioada nedeterminata;

-Oportunitatea dezvoltarii carierei in numeroase activitati si procese specifice jobului, alaturi de o echipa tanara si dinamica;

-Masa calda;

-Alte sporuri si beneficii;

Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati la nr: 07********38 / 0372 918 219 , asteptam CV-urile pe adresa oficiala a societatii, sau va asteptam la biroul de Resurse Umane in Loc.Variasu Mare, Abator Porkprod.

Localitate

Variasu Mare,

Arad

Arad, Variasu Mare
ID: 269195760