2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Vrancea
  6. Personal necalificat - Focsani
Fereastra Forest
Postat 16 aprilie 2024

Angajăm In Producție Tâmplărie PVC – Experiența Este Un Avantaj

Salariu

2 500 - 4 500 lei

Localizare

Focsani

Nivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: 33161151

Descriere: Suntem în căutarea unor noi membri pentru echipa noastră de producție tâmplărie PVC. Această poziție este deschisă atât pentru candidații cu experiență, cât și pentru cei fără, deoarece suntem dispuși să oferim instruirea necesară. Căutăm persoane angajate pe termen lung, care să se alăture echipei noastre dinamice și în creștere.

Responsabilități:

  • Lucru în hala de producție pentru fabricarea tâmplăriei PVC;

  • Respectarea standardelor de calitate și siguranță în muncă;

  • Învățarea procedurilor și tehnicilor de producție;

  • Contribuția la îndeplinirea obiectivelor de producție ale echipei.

Cerințe:

  • Disponibilitatea de a lucra în program de 8 ore, de luni până vineri;

  • Angajament pe termen lung;

  • Experiența în domeniul tâmplăriei PVC constituie un avantaj, dar nu este esențială;

  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a se adapta într-un mediu dinamic.

Oferta Salarială:

  • Salariul pentru angajații fără experiență începe de la 2500 lei net pe lună pentru primele 2 luni;

  • După primele 2 luni, salariul se renegociază în funcție de performanță și progres;

  • Oportunități de avansare și dezvoltare profesională.

Localitate

Focsani,

Vrancea

Vrancea, Focsani
ID: 221652470