2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Prahova
  6. Ingineri - Ploiesti
Postat 29 aprilie 2024

Angajam Inginer constructii civile

Salariu

7 000 - 12 000 lei

Localizare

Ploiesti

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Numarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO 30929760

S.C. VIALIS ENGINEERING S.A. – firma de constructii, angajeaza INGINER CONSTRUCTII CIVILE

Responsabilitati:

Managementul etapelor si prioritizarea lucrarilor;

Elaborarea planului de lucrari si monitorizarea planului de executie;

Intocmirea si semnarea tuturor documentelor ce tin de lucrarile de coordonare: situatii de lucrari, raportari periodice, pontaje;

Urmareste executia lucrarilor pe santier din punct de vedere al calitatii, cantitatii si respectarea termenului de executie;

Monitorizeaza si participa la toate fazele proiectelor si asigura asistenta tehnica pe toata perioada de executie;

Supervizarea derularii corecte a contractelor in executie, verificarea documentatiei tehnico-economice din cadrul proiectelor derulate.

Cunostinte in utilizarea PC (Office, AutoCad);

Capacitate dе lucru atat in echipa, cat si independent;

Bune abilități de organizare și planificare, seriozitate și punctualitate.

Oferim:

Condiții bune de lucru in plina dezvoltare

Posibilitatea coordonarii unor proiecte mari

Salariu atractiv in functie de experienta

Detalii la telefon: 07******56

Localitate

Ploiesti,

Prahova

Prahova, Ploiesti
ID: 232576130