2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Iasi
  6. Ingineri - Uricani
Claudiu
Postat 03 mai 2024

Angajam Inginer Constructii Civile (Amenajari Interioare)

Salariu

5 000 - 7 000 lei

Localizare

Uricani

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 17221677

Cautam un OM potrivit care sa ocupe postul de inginer constructor in cadrul companiei noastre pentru a coordona procesele etapelor necesare implementarii proiectelor de amenajari birouri si spatii comerciale.

Abilitati si experienta de care ai nevoie:

-        Studii superioare cu profil tehnic (constructii);

-        Experienta: minim 1 an;

-        Cunostinte de utilizare a calculatorului: pachetul office (Word, Excel, Outlook);

-        Permis de conducere: categoria B;

-        Abilitati excelente de comunicare, capacitate excelenta de planificare si organizare, atentie concentrata si distributiva, echilibru emotional, capacitatea de a evalua si lua decivii, capacitatea de a lucra cu oamenii si in echipa, rezistenta mare la stres si oboseala, punctualitate, corectitudine si amabilitate, simt al responsabilitatii si loialitate.

Descrierea job-ului:

Vei coordona executia lucrarilor in santier, echipele noastre implicate in proiect si vei avea grija ca lucrarile executate sa indeplineasca criteriile de calitate maxima.

Responsabilitati:

-        Este reponsabil de calitatea lucrarilor executate;

-        Coordoneaza echipele noastre in executia lucrarilor;

-        Are in responsabilitate aprovizionarea cu materialele necesare desfasurarii activitatii;

-        Participa la intocmirea situatiilor de lucrari;

-        Se preocupa de intretinerea unui mediu placut in echipele din subordine;

-        Raspunde solicitarilor project manangerului si este subordonat acestuia;

Desfasurarea job-ului:

-        90% la beneficiari

Activitatea se desfasoara in proportie de 70% in Iasi, insa pot exista si deplasari in tara.

-        10% la sediul nostru.

Ce ofera job-ul:

-        Job stabil;

-        Salariu motivant in concordanta cu nivelul de exeprienta si reevaluari periodice;

-        Mediu de lucru deosebit cu un colectiv bine selectat;

-        Masina de serviciu;

Descrierea companiei

Zafit este o companie din domeniul proiectelor de design si amenajari interioare corporate, activa in piata de constructii de peste 6 ani, avand specialisti care au ca focus eliminarea stresului si a grijilor clientilor pe toata perioada de desfășurarea a proiectelor de amenajare a spatiilor de birouri si comerciale.

Aplicare pe website-ul angajatorului

Procesul de aplicare se va desfășura pe website-ul angajatorului. După ce apeși pe „Aplică”, vei fi redirecționat către website-ul respectiv.

Localitate

Uricani,

Iasi

Locație exactă
Iasi, Uricani
ID: 269543788