2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Iasi
  6. Ingineri - Iasi
Postat Azi la 11:53

Angajam Inginer constructii civile, industriale si agricole

Localizare

Iasi

Full time

Nivelul de studii: Absolvent

Descriere

Candidatul Ideal

  • studii superioare in domeniul constructiilor, specializarea CCIA;

  • minim 3 ani experienta in executia lucrarilor civile;

  • cunostinte utilizare PC la nivel avansat (pachetul Microsoft Office, Microsoft Project);

  • permis de conducere categoria B;

  • bune abilitati organizatorice;

  • orientare spre rezultate, perseverenta:

  • respectarea termenelor impuse de graficul de executie, a bugetului stabilit si a cerintelor de calitate din domeniul constructiilor;

  • abilitati de comunicare si negociere;

  • atitudine pozitiva si capacitatea de a se mobiliza si de a-i mobiliza pe altii;

  • rezistenta la efort si stres.

Descrierea jobului

Participa la procesul de de executie a lucrarilor de constructii in cadrul unui proiect, in vederea realizarii lucrarilor in conditii de eficienta tehnico-economica si de calitate, cu respectarea bugetului stabilit, a resurselor alocate si incadrarea in termenul de executie asumat prin contract.

Localitate

Iasi,

Iasi

Iasi
ID: 265312398