2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Cluj
  6. Ingineri - Cluj-Napoca
Postat 22 mai 2024

Angajam Inginer Constructii Metalice

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program flexibilNumarul de posturi disponibile: 1

Descriere

Candidatul Ideal

  • Inginer bine motivat din zona Cluj, cu experienta de minim 3 ani in sectorul constructiilor agricole care doreste sa-si perfectioneze experienta si sa-si construiasca cariera intr-o companie lider in sectorul zootehnic intr-un mediu bine organizat.

  • absolvent domeniu agricultură, arhitectură, inginerie sau altele.

  • caracteristici comerciale.

  • Cunostinte PC: Office, AutoCad.

  • Munca in echipa.

  • Abilitati bune de comunicare.

Descrierea jobului

  • Gestionarea santierelor, mentinerea relatiilor cu clientii, angajament de raportare cu departamentele de competenta, solutionarea problemelor, gestionarea si organizarea operatorilor de montaj.

  • Disponibilitate de deplasare pe tot teritoriul Romaniei in functie de amplasarea santierelor.

  • Punem la dispozitie perioada de formare profesionala.

  • Beneficii angajat: telefon, PC, masina, masa si cazare pe perioada de deplasare.

  • Salariu motivant.

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 269914151