2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Bacau
  6. Ingineri - Bacau
Pambac
Postat 25 aprilie 2024

Angajam inginer mentenanta electrica

Localizare

Bacau

Full time

Program de munca: Program normal

Descriere

Candidatul ideal are:

·         studii superioare, în domeniul tehnic ( mecatronica, electrotehnic, energetic, electromecanic);

·         cunoștințe temeinice de specialitate.

 Ne bazăm pe tine să: conduci procesul de mentenanță a instalațiilor, utilajelor și dotărilor societății, din punct de vedere electric, de la primirea sesizării și până la întocmirea procesului verbal de recepție a serviciului prestat.

 Care vor fi responsabilitățile și sarcinile tale?

-       Pregătești procesul tehnologic de remediere a defecțiunilor și urmărești desfășurarea intervenției;

-       Organizezi desfășurarea activității de mentenanță și distribuția personalului muncitor pe fiecare loc de muncă pentru realizarea activității planificate;

-       Gestionezi materiile prime și materialele utilizate în procesul de reparații, piesele de schimb și utilajele necesare;

-       Efectuezi și verifici înregistrările referitoare la procesul de reparații și de gestiune a materiilor prime, materialelor și pieselor de schimb.

 Cum ești răsplătit?

·         plan personalizat de integrare;

·         un mediu de lucru plăcut și dinamic, astfel încât să îți poți pune în practică toate cunoștințele, dar și să capeți altele noi.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 265591443