2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Bucuresti - Ilfov
  6. Ingineri - Bucuresti
  7. Ingineri - Sectorul 1
Postat 23 mai 2024

Angajam Inginer proiectant Imos mobilier lemn - Chitila

Salariu

8 200 - 8 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 44575809

-          studii superioare (obligatoriu in inginerie/ tehnic)

-          cunosterea avansata a unui soft CAD (experienta anterioara in domeniul mobilierului reprezinta un avantaj)

-       cunoasterea IMOS reprezinta un avantaj;

-          cunoasterea programului de proiectare Imos este un avantaj

-          cunoasterea Microsoft OFFICE;

-          capacitate de comunicare, organizare si lucru in echipa;

-          eficientizarea timpului de lucru si respectarea termenelor

-          abilitati de relationare si flexibilitate in abordarea problemelor;

Descrierea jobului

-          Proiecteaza si redacteaza proiectele de prezentare catre client si proiectele de executie mobilier sau amenajari interioare;

-          Utilizeaza si cunoaste temeinic programe de proiectare 3D, genereaza diagrame de executie pentru utilaje (masina de frezat - CNC, utilaj de debitare - circular, masina de aplicat cant, etc), genereaza schite de ansamblare repere de mobilier, genereaza schite de montaj in locatie pentru intreg proiectul de amenajare;

-          Raspunde in mod direct de calitatea si rezultatele proiectarii sale din punct de vedere arhitectural si functionalitate

-          lansarea in productie a mobilierului proiectat

-          colaborare cu colegii din productie

-          urmarirea si monitorizarea progresului pe toata perioada proiectului

Beneficii

-          pachet salarial atractiv 8200-8500 lei

-          asigurare privata de sanatate la Regina Maria

-          decontare transport

-          Oferim stabilitate fiind o companie cu vechime in domeniu

  • Oferim un mediu de lucru conform normelor si standerdelor europene

  • Program normal de lucru de L-V de 8 ore (7:30-16:00 / 30 min pauza de masa)

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 262654563