2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Ingineri
  5. Ingineri - Sibiu
  6. Ingineri - Sibiu
Resurse Umane RETRASIB
Postat 26 aprilie 2024

Angajam Inginer proiectare circuite secundare

Localizare

Sibiu

Descriere

Beneficii:

  • Pachet salarial format din salariul fix,

  • Tichete de masa,

  • Prime,

  • Asigurare medicala si decontarea transportului pe Tursib sau cu masina personala;

  • Dezvoltare profesională prin traininguri interne si externe;

  • Mediu de lucru profesionist, competitiv.

Candidatul Ideal

  • Inginer proiectant circuite secundare

  • Experiența in programul de lucru

  • Eplan, constituie avantaj

  • Studii superioare in domeniul ingineriei

  • Cunostinte de MS Office;

  • Experiență de lucru in SAP contituie avantaj;

  • Limba engleza, minim nivel mediu;

  • Comunicare, flexibilitate, dorinta de a invata lucruri noi

  • Munca in echipa

Descrierea jobului si responsabilitati:

  • Calculeaza si analizeaza specificatiile tehnice ale aparatelor si acesoriilor prevazute pe transformatoare.

  • Intocmeste diagramele de circuite secundare, pentru transformatoare si autotransformatoare de putere.

Localitate

Sibiu,

Sibiu

Sibiu
ID: 263060282