2. Locuri de munca
  3. Paza si protectie
  4. Altele
  5. Altele - Bistrita-Nasaud
  6. Altele - Bistrita
Postat 22 aprilie 2024

Angajam Inginer Service Sisteme de Securitate

Salariu

6 838 lei

Localizare

Bistrita

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Cautam coleg pentru postul de Inginer Service Sisteme de Securitate:

Candidatul ideal: Inginer service sisteme de securitate

  • studii superioare in domeniul electronica/automatizari;

  • experienta in domeniu reprezinta avantaj;

  • cunostinte PC, pachet Microsoft Office;

  • abilitatea de a comunica eficient cu clientii;

  • abilitati de organizare, comunicare si munca in echipa;

  • capacitate de adaptare la diverse medii de lucru;

  • permis categoria B.

 Descrierea jobului

  • instalarea si configurarea sistemelor de securitate:

  • configurarea parametrilor de functionare a sistemelor;

  • efectuarea testelor de functionare si remedierea defectiunilor sistemelor de securitate;

  • executarea operatiunilor de interventie, service si mentenanta pentru clientii din portofoliu;

  • intocmirea documentatiei necesare fiecarei interventii;

  • Instruirea clienților cu privire la funcționarea sistemelor;

  • asigurarea asistentei tehnice catre clientii firmei;

  • respectarea procedurilor de securitate si sanatate in munca;

  • pastrarea evidentelor legate de activitatea desfasurata.

Se ofera

  • salariul 6838 RON (Brut) + prime in functie de realizari;

Descrierea companiei

PIM Corporation este unul dintre cei mai competitivi integratori de soluții IT & Security din regiunea Centru-Nord a României. Având o experiență de peste 10 ani, o echipă de profesioniști, dinamică și creativă.

Localitate

Bistrita,

Bistrita-Nasaud

Bistrita-Nasaud, Bistrita
ID: 267812953