2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Covasna
  5. Alte locuri de munca - Sfantu Gheorghe
Postat 09 mai 2024

Angajam inginer TOPOGRAF

Salariu

6 000 - 7 000 lei

Localizare

Sfantu Gheorghe

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1Recrutare la distantaNecesita permis de lucru / Requires work visaCUI / CIF: 28733524

GLOBALTOPOCAD angajeaza topograf - inginer geodez pentru santier - drum judetean

Responsabilitati:

• Verificarea si extragerea datelor tehnice ale proiectului

• Trasarea in teren a elementelor din proiect, respectand cotele si distantele acestora

• Ridicari topografice ale elementelor executate si furnizarea datelor catre beneficiar / proiectant

• Abilitatea de a utiliza echipamente geodezice (ex:GNSS, Statie Totala) și software-uri de specialitate (ex: AutoCAD, )

• Atenție la detalii și precizie în colectarea și interpretarea datelor

• Permis de conducere categoria B

Oferim:

• Acces la tehnologii de vârf în domeniul geodeziei;

• Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

• Salariu atractiv intre 6000-7000 ron in în funcție de experiență și calificări;

• Cazare asigurata

• Masina asigurata

• Ore suplimentare platite extra ( daca este cazul)

• Sambete platite extra ( daca este cazul)

Mai multe detalii telefonic sau interviu.

Localitate

Sfantu Gheorghe,

Covasna

Covasna, Sfantu Gheorghe
ID: 270002337