2. Locuri de munca
  3. Munca in strainatate
  4. Constructii
  5. Constructii - Bacau
  6. Constructii - Bacau
Postat 08 aprilie 2024

ANGAJĂM - Instalator instalații sanitare, termice și ventilație FRANȚA

Localizare

Bacau

Full time

Mobilitatea postului: Locatie stabilaTara: Franta

FIRMĂ PRIVATĂ căutăm instalatori instalații sanitare, termice și ventilație pentru a se alătura echipei noastre din FRANȚA.

RESPONSABILITĂȚI:

  • instalarea și întreținerea sistemelor de instalații sanitare și termice în conformitate cu standardele și normele cerute

  • montarea și conectarea echipamentelor și componentelor necesare pentru sistemele de alimentare cu apă, evacuare, încălzire și ventilație

  • colaborarea și lucrul în echipă pentru a asigura finalizarea proiectelor în termen și în conformitate cu cerințele clientului

CERINȚE:

  • experiență anterioară în instalarea și întreținerea sistemelor sanitare, termice și ventilație

  • citirea și interpretarea planurilor și diagramelor tehnice

  • capacitatea de a lucra eficient atât în echipă, cât și independent

  • flexibilitatea și disponibilitatea de a lucra în program prelungit

  • calificare valabilă în domeniul instalațiilor sanitare și termice reprezintă un avantaj

  • permisul de conducere și cunoașterea limbii franceze la nivel începător reprezintă un avantaj

  • căutăm și vorbitori de limba Germană

BENEFICII:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulant pe teritoriul Franței

  • Cazarea împreună cu utilitățile aferente sunt gratuite

  • Punere la dispoziție mașină pentru lucru

  • Mediu de lucru sigur, respectuos și pe lungă durată

  • Salariu atractiv și stimulant care este determinat de experiența pe care o aveți în domeniu, de gradul de certificare și de nivelul vorbit al limbii franceze.

Dacă sunteți responsabil, dedicat meseriei și dornic să vă dezvoltați cariera într-un mediu dinamic, atunci aceasta este o oportunitate excelentă pentru dumneavoastră.

Dacă sunteți interesat, contactați-ne.

Localitate

Bacau,

Bacau

Bacau
ID: 267091764