2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Instalatori
  5. Instalatori - Bucuresti - Ilfov
  6. Instalatori - Bucuresti
  7. Instalatori - Sectorul 3
Postat 03 mai 2024

Angajam instalator / necalificat sisteme stingere incendiu

Salariu

3 000 - 5 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 3

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 4CUI / CIF: 22099860

ICSS Fire Systems este integrator de solutii de Securitate cu experienta in proiectarea, executia si mentenanta sistemelor cu rol de securitate la Incendiu..

Descrierea jobului:

Instalarea conductelor(tevilor), filetare/canelare tevi, necesare implementarii sistemelor de stingere incendiu;

Instalarea canalelor de ventilatie, instalarea ventilatoarelor de extractie fum;

Instalarea cablajelor sistemelor de securitate la incendiu respectiv (alimentare ventilatoare, voleti, sisteme de detectie incendiu), prin pozarea acestora in tub PVC sau jgheab metalic;

Beneficii:

Salariu motivant in functie de experienta si cunostinte tehnice;

Bonusuri de performanta la finalizare de proiect;

Program lucru: Luni-Vineri, 9.00-18.00

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 3
ID: 269478477