2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Service auto
  5. Service auto - Bucuresti - Ilfov
  6. Service auto - Bucuresti
  7. Service auto - Sectorul 2
Postat 24 aprilie 2024

Angajam Instructor auto

Salariu

4 000 - 7 000 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibilPermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 4

Descriere

Suntem in cautarea unui instructor auto dedicat si pasionat

sa se alature echipei noastre.Oferim oportunitati atat pentru

cei cu experienta in instruirea soferilor, cat si pentru cei care sunt

in cautarea unei cariere noi in domeniu.Daca aveti abilitati

excelente de comunicare, rabdare si dorinta puternica de a

ajuta altii sa devina soferi responsabili si siguri, va invitam sa

aplicati.

Responsabilitati:

- Furnizarea de instructii teoretice si practice in conducerea auto

conform standardelor legate si de siguranta rutiera

- Evaluarea abilitatilor de conducere ale elevilor si furnizarea de feedback

constructiv

- Dezvoltarea si adaptarea pentru a se potrivi nevoilor individuale ale

elevilor.

- Asigurarea ca toate lectiile se desfasoara intr-un mediu sigur si

profesional

Cerinte

- Permis de conducere categoria B, fara incidente majore inregistrate

-Abilitati excelente de comunicare si intrepersoanale

- Capacitatea de a lucra eficient intr-un mediu dinamic si solicitant

Beneficii:

- Salariu competitiv si beneficii atractive

- Training si dezvoltare continua a abilitatilor

Daca sunteti interesat sa faceti parte din echipa noastra, va rugam sa ne contactati

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 269441911