2. Locuri de munca
  3. Bone - Menajere
  4. Ingrijire batrani
  5. Ingrijire batrani - Bucuresti - Ilfov
  6. Ingrijire batrani - Bucuresti
  7. Ingrijire batrani - Sectorul 2
Postat Azi la 16:30

ANGAJAM Kinetoterapeut / Ingrijitor batrani la domiciliu

Salariu

2 100 - 4 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Compania noastră caută persoane motivate și dedicate pentru a se alătura echipei noastre în domeniul îngrijirii la domiciliu, precum și pentru rolul de kinetoterapeut. Indiferent dacă aveți experiență sau sunteți la început de drum în aceste domenii, puteti aplica. Mai multe detalii la telefon.

Functia de îngrijitor la domiciliu:

Responsabilitățile dumneavoastră vor include:

  • Oferirea de îngrijire personală și asistență în activitățile zilnice ale clienților noștri la domiciliu

  • Asigurarea confortului și siguranței clienților în timpul asistenței.

  • Monitorizarea stării de sănătate a clienților și raportarea oricăror schimbări semnificative către echipa medicală.

Functia de kinetoterapeut

  • Furnizarea de terapie kinetică și exerciții de reabilitare în conformitate cu nevoile și cerințele clienților noștri

  • Asigurarea confortului și siguranței clienților în timpul sesiunilor de terapie.

  • Cunoașterea tehnicilor de kinetoterapie și adaptarea acestora în funcție de nevoile individuale ale clienților.

    Pentru functia de kinetoterapeut, experiența anterioară în domeniu reprezintă un avantaj, dar nu este obligatorie.

Dacă sunteți la început de drum, suntem dispuși să vă oferim formare și sprijin în dezvoltarea abilităților necesare.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 266438199