2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Cluj
  6. Operatori productie, confectioneri - Cluj-Napoca
Postat 20 mai 2024

Angajăm Lăcătuș Mecanic

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Program de munca: Program normal

Suntem în căutarea unui Lăcătuș Mecanic dedicat și talentat pentru a se alătura echipei noastre din departamentul de Asamblare.

Responsabilități principale:

  • Asamblarea și instalarea componentelor mecanice conform specificațiilor tehnice.

  • Identificarea și rezolvarea problemelor tehnice în timpul procesului de asamblare.

  • Colaborarea strânsă cu colegii din echipa de asamblare și alte departamente pentru a asigura calitatea și eficiența proceselor.

  • Utilizează echipamentele, sculele și materialele puse la dispoziție de societate pentru executarea sarcinilor de serviciu;

Cerințe:

  • Experiență anterioară în domeniul asamblării sau într-un rol similar.

  • Capacitatea de a lucra eficient în echipă și de a comunica eficient.

  • Citirea și interpretarea corectă a desenelor de ansamblu și de execuție pentru componentele mecanice;

  • Montarea componentelor și subansamblurilor conform fișei tehnice desenului tehnic;

  • Respectarea cotelor și instrucțiunilor de lucru;

  • Respectarea cerințelor de calitate;

Despre Noi

FORT Engineering este o companie care oferă servicii complete de inginerie mecanică. Procesul de producție are loc în fabrica din Cluj-Napoca Suntem o echipă calificată de ingineri și tehnicieni, dedicați în a dezvolta soluții aplicate de inginerie, care să contribuie la succesul partenerilor noștri.

Beneficii

  • Suport pe toată perioada formării profesionale

  • Oportunități de dezvoltare profesională

  • Pachet salarial competitiv

  • Echipă dinamică

  • Mediu de lucru amiabil

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 267389531