2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Bucuresti - Ilfov
  6. Muncitori constructii - 1 Decembrie
Postat 22 mai 2024

Angajam lacatus mecanic - sudor

Salariu

3 800 - 5 000 lei

Localizare

1 Decembrie

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

ESTI CANDIDATUL IDEAL DACA AI: capacitate de citire planuri de executie, experienta in domeniul confectiilor metalice ,experienta in sudura, esti persoana responsabila, riguroasa , cu initiativa ,abilitati de comunicare si de lucru in echipa, rezistenta la efort

RESPONSABILITATI: Respecta precizarile si indicatiile inscrise in proiectele de executie , orientare catre calitate.

OFERIM: - salariu negociabil functie de experienta si abilitati + tichete masa - bonusuri in functie de implicare si rezultate

Program de lucru: 8-17 , luni- vineri

Punct de lucru : Sos. Giurgiului, localitatea 1 DECEMBRIE , Ilfov

Localitate

1 Decembrie,

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, 1 Decembrie
ID: 256057723