2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Curierat
  5. Curierat - Constanta
  6. Curierat - Constanta
Postat 25 aprilie 2024

Angajam Livrator la Dominos Pizza

Salariu

2 000 - 2 700 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Experienta de conducere/ ManagementMobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program de lucru in turePermis de Conducere: BNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: RO40384270

Descriere

Descrierea jobului

  • Vei livra la timp produsele comandate de clienții noștri;

  • Încasarea banilor pentru comenzile plătite la livrare;

  • Alte sarcini administrative (ex: activitati de curatenie, formare cutii pizza, preluare comenzi , etc).

Beneficii:

- Contract de munca pe perioada nedeterminata;

- Salariul fix si program de fidelizare a personalului prin spor de vechime de 1% pe an;

- Tichete de masa, tichete cadou cu ocazia sarbatorilor legale (Paste, Craciun, );

- Program de lucru: magazinul functioneaza intre orele 11-23 zilnic, 7 zile pe saptamana; se poate opta pentru program de lucru in ture sau pentru program 2 zile lucrate, 2 zile libere;

Candidatul Ideal

  • Detii permis de conducere (categoria B), de minim 1 an

  • Ești orientat spre servicii de calitate și către rezultate;

  • PENTRU MAI MULTE DETALII LA NUMARUL DE TELEFON

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 259449535