2. Locuri de munca
  3. Soferi - Servicii auto - Curierat
  4. Curierat
  5. Curierat - Constanta
  6. Curierat - Constanta
Postat 29 aprilie 2024

Angajăm livrator/șofer la Pizzeria San Marco

Salariu

2 000 - 2 500 lei

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: AbsolventNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 10

Descriere

Cerințe:

-suntem in cautarea mai multor persoane cu experiență într-o pozitie similară;

-este necesar permis de conducere categoria B cu vechime de minin 1 an;

-de preferat o bună cunoastere a zonei de livrare;

-persoană comunicativă care poate lucra în echipă;

Responsabilități:

-interacțíune telefonică cu partenerii noștrii;

-livrarea produselor în condiții optime;

-respectarea planului zilnic;

-pastrarea in conditii bune a autovehicului de livrare;

Beneficii:

-salariu și bonusuri foarte atractive;

-program de lucru part-time sau full-time;

-se oferă autoturism;

-tichete de masa lunare după perioada de proba de 3 luni;

Pizzeria San Marco este pe piață din anul 2004.

Dacă te regasesti în descriere și îți dorești să lucrezi într-un mediu profesionist vă așteptăm să ne contactați la numărul de telefon 07********88.

Vă așteptăm cu drag!

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 217987354