2. Locuri de munca
  3. Personal hotelier - restaurant
  4. Spalatori vase
  5. Spalatori vase - Timis
  6. Spalatori vase - Timisoara
Postat Azi la 08:47

Angajam lucrator bucatarie - Timisoara

Localizare

Timisoara

Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Candidatul Ideal:

  • Persoana pasionata dе bucatarie, care doreste sa invete si sa promoveze in bucatarie, cu spirit dе organizare atitudine pozitiva si spirit dе echipa.

Descrierea jobului:

  • asigura spalarea si curatarea vaselor, precum si a altor obiecte de bucatarie, respectand normele igienico-sanitare impuse;

  • ajuta la curatarea diferitelor legume, fructe in vederea prepararii mancarurilor;

  • aranjeaza si decoreaza mancarea inainte de a fi servita;

  • indeplineste alte sarcini curente atribuite de catre superiorul direct, in concordanta cu necesitatile imediate ale unitatii;

  • ofera ajutor si sustine echipa.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 267761451