2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Timis
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Mosnita Noua
Postat 01 mai 2024

Angajam lucrator comercial

Localizare

Mosnita Noua

Nivelul de experienta: Fara experientaProgram de munca: Program de lucru in tureNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: RO 18595092

Carmangeria CASA MUSCA angajeaza lucratori comerciali la noul magazin din Jud.Timis, Sat. Mosnita Noua, Str. Principala nr.2B, Unitatea.13 .

Candidatul ideal:

• sa indeplinesti corect sarcinile specifice postului;

• sa dai dovada de amabilitate si promptitudine in relatia cu clientii;

• sa asiguri ordinea si curatenia spatiului tau de lucru.

• experienta in domeniu reprezinta un avantaj;

Responsabilitati:

• aranjarea produselor conform procedurilor specifice;

• gestionarea corespunzatoare a activitatii de la casa de marcat;

• participare la activitatea de inventariere a magazinului;

• vei oferi suport clientilor;

Beneficii:

Mediu de lucru modern si placut;

Salariu competitiv si beneficii suplimentare;

Pentru mai multe detalii va rugam sa ne contactati la nr: 07******75 .

Localitate

Mosnita Noua,

Timis

Timis, Mosnita Noua
ID: 260212779