2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Iasi
  6. Operatori productie, confectioneri - Bratuleni
Postat 02 mai 2024

Angajăm lucratori in sectia de productie publicitara

Salariu

2 500 - 5 200 lei

Localizare

Bratuleni

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 3CUI / CIF: 16529211

AMBRA SIGN, societate cu o vechime de peste 20 ani în domeniul producţiei publicitare, specializată în realizarea de reclame publicitare, litere volumetrice luminoase, printuri indoor şi outdoor, personalizări cu folie autoadezivă, structuri metalice.

Angajăm lucratori in sectia de productie publicitara.

Candidatul ideal:

-         Absolvent de liceu tehnic / şcoală profesională;

-         Experienţă in domeniu - reprezintă un avantaj.

Competenţele postului:

-         Cunoştinţe de desen tehnic - reprezintă un avantaj;

-         Disponibilitatea de a lucra: 8:00-16:30;

-         Posibilitatea de lucru suplimentar si a deplasarilor constituie avantaj;

-         Seriozitate şi dorinta de învăţare continuă.

Responsabilităţi:

-         Asamblarea pieselor prin diferite metode;

-         Colarea autocolantelor pe diferite suprafete;

-         Montajul subansablelor intre ele;

-         Montarea lucrarilor la sediul clientului.

La AMBRA SIGN veţi găsi un loc de muncă stabil, oferta salarială se va discuta in cadrul unui interviu, în funcţie de experienţa şi cunoştinţele candidatului, iar pachetul salarial include şi:

-         tichete de masă 40lei/zi;

-         tichete cadou la Paşte şi Crăciun;

-         sporuri pentru orele suplimentare;

-         decontare transport;

-         condiţii bune de lucru;

-         diurnă în cazul deplasărilor.

Localitate

Bratuleni,

Iasi

Iasi, Bratuleni
ID: 238336583