2. Locuri de munca
  3. Agenti - consultanti vanzari
  4. Promoter-brand ambassador
  5. Promoter-brand ambassador - Arad
  6. Promoter-brand ambassador - Arad
Postat 30 aprilie 2024

Croitoreasă Cu Experiență Căutată Pentru Atelier de Modă

Localizare

Arad

Nivelul de studii: CalificatComision: Bază și comisionNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program flexibil

Descrierea Postului: Căutăm o croitoreasă talentată și cu experiență vastă în domeniul croitoriei pentru a se alătura echipei noastre. Candidatul ideal va avea o înțelegere profundă a tehnicilor tradiționale și moderne de croitorie, fiind capabil să lucreze cu o gamă variată de materiale și designuri complexe.

Responsabilități:

  • Realizarea ajustărilor, modificărilor și reparațiilor articolelor vestimentare la cele mai înalte standarde de calitate.

  • Lucrul cu diverse materiale, de la țesături clasice la cele mai noi și inovative materiale.

  • Interpretează desenele și specificațiile de design pentru a crea articole vestimentare conform cerințelor.

  • Colaborează cu designerii pentru a ajusta și perfecționa creațiile.

  • Respectarea termenelor limită și a standardelor de producție ale atelierului.

Cerințe:

  • Experiență în croitorie.

  • Capacitatea de a lucra precis și eficient sub presiune.

  • Abilități excelente de comunicare și lucrul în echipă.

  • Atenție la detalii și un ochi pentru estetică și calitate.

  • Familiaritatea cu utilizarea mașinilor de cusut industriale și a altor echipamente de croitorie.

Oferim:

  • Un mediu de lucru dinamic și inspirațional.

  • Oportunități de dezvoltare profesională și personală.

  • Salariu competitiv și pachet de beneficii atractiv.

  • Flexibilitate în stabilirea orarului de lucru.

Cum să Aplici: Trimite CV-ul și portofoliul tău pe site sau conntacteaza-ne telefonic. Așteptăm cu interes să vedem cum poți contribui la succesul nostru!

Localitate

Arad,

Arad

Arad
ID: 269405194