2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Manipulatori marfa
  5. Manipulatori marfa - Bucuresti - Ilfov
  6. Manipulatori marfa - Ilfov
  7. Manipulatori marfa - Otopeni
Postat 30 aprilie 2024

Angajam Manipulanti Marfa in Otopeni

Salariu

2 700 - 3 000 lei

Localizare

Ilfov, Otopeni

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaNumarul de posturi disponibile: 3

Descriere

SC. Bem Retail Group SRL

Angajam Manipulant marfa Depozit situat in Otopeni

Angajam echipe de 4 - 5 persoane din Ploiesti, Buftea, Crevedia, Tancabesti, Peris, judet Ilfov.

Oferim transport.

Vrei sa pui bazele unei cariere pe termen lung alaturi de oameni profesionisti si prietenosi, vino in echipa, sa contribui si tu.

Responsabilitati:

•Participarea la operatiuni de receptie a marfii;

•Manipularea si asezarea produselor in spatiile special destinate, in functie de sortimente;

•Asigurarea depozitarii marfurilor in conditii de siguranta;

•Selectarea si ambalarea marfurilor conform comenzilor;

•Participarea la incarcarea / descarcarea marfurilor in / din autovehiculele de livrare;

•Participarea la operatiuni de inventariere a marfii;

•Mentinerea si asigurarea curateniei in depozit.

Cerinte:

•Minim 8 clase finalizate;

•Cel putin 1 an experienta pe un post similar;

•Atentie la detalii;

•Abilitati matematice de baza;

•Seriozitate, atitudine profesionala, lucru in echipa;

•Calificarea de Stivuitorist constituie avantaj.

Oferta:

•Salariu motivant;

•Bonus anual;

•Tichete de masa;

•Tichete cadou cu ocazia sarbatorilor;

•Echipamente de lucru;

•Transport asigurat.

Anunt valabil si persoanelor din Ploiesti

Pentru detalii sunati de luni pana vineri intre orele 08:00 - 17:00 la tel: 07******53

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Otopeni
ID: 242894968