2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bucuresti - Ilfov
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Bucuresti
  7. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Sectorul 2
Postat 01 mai 2024

Angajăm mecanic electrician auto

Localizare

Bucuresti, Sectorul 2

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 43423144

Descriere

Candidatul ideal:

Căutăm oameni pasionați de domeniul auto, orientați spre clienți și care își doresc să se dezvolte profesional. Noi le oferim un mediu de lucru atractiv, șansa dezvoltării profesionale și beneficii pe măsură.

Calificare în domeniul mecanic auto - condiție obligatorie;

Experiență minimum 2 ani în operațiuni de mecanică auto reparații și întreținere.

Carnet de conducere cat B - constituie un avantaj.

Persoană serioasă, responsabilă și cu spirit de echipă.

Atribuții:

Cunoaște organizarea și fluxul într-un service auto

Execruta operațiile de service conform comenzilor primite

Răspunde de calitatea operațiilor executate

Decide variantele optime de reparații, în conformitate cu normele producătorului și standardele de calitate impuse

Respectă termenele de execuție asumate

Cerințe:

Experiență în domeniul mecanic electrician auto minim 2 ani

Studii medii

Cazier juridic curat

Seriozitate și punctualitate

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 2
ID: 268133958