2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Timis
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Timisoara
STRABAG SRL
Postat 02 mai 2024

Angajam Mecanic pentru reparatii utilaje de constructii - Timisoara

Localizare

Timisoara

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Mecanic pentru Reparații Utilaje de Construcții

Responsabilități:

  • Diagnosticarea și remedierea problemelor mecanice la utilajele de construcții.

  • Efectuarea reparațiilor preventive și corective la sistemele mecanice.

  • Asigurarea că utilajele sunt sigure și respectă normele de securitate.

  • Colaborarea cu echipa de tehnicieni electricieni pentru a menține utilajele în stare optimă de funcționare.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în diagnosticarea și repararea sistemelor mecanice la utilaje de construcții.

  • Disponibilitatea la deplasari pe santierele din tara

  • Cunoștințe solide în domeniul mecanicii și a componentelor mecanice.

  • Abilitatea de a lucra atât individual, cât și în echipă.

  • Atitudine proactivă și orientată către rezultate.

Beneficii:

  • Pachet salarial competitiv.

  • Oportunități de dezvoltare profesională și avansare în carieră.

  • Mediu de lucru stabil și plăcut.

Dacă sunteți un mecanic cu experiență și doriți să vă alăturați unei echipe dinamice și angajate, vă încurajăm să aplicați.

Vă rugăm să trimiteți CV-ul prin aplicare pe OLX și o scrisoare de intenție.

Pentru mai multe detalii, apelati numerele de telefon din anunt.

Localitate

Timisoara,

Timis

Timis, Timisoara
ID: 261397314