2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje
  5. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Constanta
  6. Mecanici, electromecanici, intretinere utilaje - Constanta
Postat 30 aprilie 2024

Angajam Mecanici utilaje, cu experienta pe autogredere si excavatoare

Localizare

Constanta

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)

CONSAL TRADE angajeaza  MECANICI UTILAJE cu experienta pe autogredere si excavatoare.

Responsabilități:

  • Efectuarea diagnosticării și reparației utilajelor conform cerințelor și specificațiilor tehnice;

  • Identificarea și remedierea defecțiunilor mecanice;

  • Respectarea normelor de siguranță și a procedurilor de lucru în vigoare.

Cerințe:

  • Acte de calificare în domeniul mecanicii utilajelor;

  • Cunoștințe solide în domeniul mecanicii;

  • Capacitatea de a diagnostica și rezolva problemele tehnice într-un mod eficient și precis;

  • Abilități bune de comunicare și capacitatea de a lucra în echipă;

  • Atenție la detalii și orientare către rezultate;

Beneficii:

  • Salariu competitiv și tichete de masa;

Localitate

Constanta,

Constanta

Constanta
ID: 268918583