2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori masini
  5. Operatori masini - Brasov
  6. Operatori masini - Brasov
TERWA ROMANIA
Postat 01 mai 2024

Angajam Motostivuitorist

Localizare

Brasov

Candidatul ideal prezinta spirit de echipa, bune aptitudini organizatorice, bune abilitati de comunicare, disponibilitatea de a lucra in 3 schimburi

Cerintele postului

  • Studii de baza: scoala profesionala, liceu;

  • Experienta in domeniu: cel putin 1 an;

  • Capacitate de planificare si organizare

  • Autorizatie ISCIR vizita la zi.

  • Lucru in echipa

Responsabilitati:

  • Respectarea normelor ISCIR

  • Descarcarea si aranjarea marfurilor in locatiile desemnate

  • Pregatirea comenzilor pentru livrare si verificarea acestora inainte de incarcare.

  • Incarcarea  produselor in masinile de transport

  • Alimentarea liniilor de productie.

Oferim

  • Tichete de masa – 30 de lei

  • Abonament servicii medica-Medlife;

  • Prime si tichete cadou;

  • Al 13 lea salariu;

  • Se ofera prime pentru idei de imbunatarire;

  • Oferim prima de recomandare in valoare de 600 de lei NET.

  • Alte beneficii: transport asigurat gratuit din Brasov (2 rute), Sacele, Ghimbav, Codlea, Zarnesti, Dopca, Fagaras, si alte zone.

Procesele din cadrul fabricii sunt: sudura(roboti de sudura), laser, CNC (freze si strunguri) si linie de vopsitorie si ambalare.

Localitate

Brasov,

Brasov

Brasov
ID: 267601359