2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Bucuresti - Ilfov
  6. Personal necalificat - Ilfov
  7. Personal necalificat - Otopeni
Postat 01 mai 2024

Angajam Moto Stivuitorist | Manipulant marfa - BANEASA

Salariu

3 500 lei

Localizare

Ilfov, Otopeni

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 4

Descriere

Locatie - Aleea Teisani 137A, Sector 1, Bucuresti

Program de lucru: Luni-Vineri 9.00-18.00

Sambata 10-15 -> se lucreaza 2 Sambete pe luna, pentru care se ia o zi libera in timpul saptamanii.

Responsabilitati:

- descarca/incarca materiale de constructii

- aranjeaza marfa la raft

- pregateste marfa pentru clienti

- participa activ la desfasurarea activitatii din zona de productie;

- descarca/ încărca materia prima in/din mijloacele de transport, utilizand stivuitorul;

- manipuleaza si aseaza marfurile in locatiile stabilite, atat manual cat si cu ajutorul stivuitorului;

- depoziteaza materia prima conform indicatiilor;

- menține utilajul în condiții optime și îi verifică periodic starea tehnică;

- identifică oportunități de îmbunătățire/eficientizare a activității;

Cerinte:

- experienta minim 1 an intr-un post similar;

- persoana organizata, responsabila pentru actiunile sale;

Oferta (bonusuri, beneficii):

- posibilitate de dezvoltare si avansare profesionala

- salariu fix +bonusare + tichete de masa

- mediu de lucru profesionist

- decontare transport sau dispunem de shuttle de la si spre piata presei libere, restul vin cu masini personale sau maxim cu un coleg in masina, din aceeasi zona )

- ore suplimentare plătite

- spor de vechime pentru fidelitatea in cadrul companiei

- bonus de performanta ocazional

- prime de sarbatori/zile de nastere

Bucuresti - Ilfov

Locație exactă
Bucuresti - Ilfov, Ilfov, Otopeni
ID: 261663289