2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Buzau
  6. Muncitori constructii - Buzau
Postat 09 aprilie 2024

Angajam muncitori

Localizare

Buzau

Angajam muncitori cu sau fara experienta in domeniul hidroizolatiilor, avem posturi disponibile full time ( program 8 ore ).

Descrierea postului :

- lipit la flacara membrana bituminoasa (carton) in camp deschis, pe atic, etc;

- lipit cu aer cald membrana din PVC;

- utilizat bormasina pentru prinderea mecanica a membranei;

- utilizat scule precum bormasina, flex, autofiletanta.

Cerinte:

- Experiență de lucru în mediu industrial – preferabilă dar nu obligatorie;

- Detinere permis conducere reprezinta un avantaj dar nu este obligatoriu;

- Abilități de lucru în echipă;

- Capacitate de învățare și adaptare rapidă la solicitarile specifice postului.

Va oferim:

- Contract de muncă pe perioadă nedeterminată;

- Salariu motivant și majorări salariale în funcție de performanță și competențe;

- Un loc de munca stabil.

Anuntul se adreseaza persoanelor ce doresc un mediu de lucru antrenant, sigur si de lunga durata, inclusiv persoanelor cu varsta de peste 45 ani. Se accepta proaspat pensionari din cadrul armatei, politiei si nu numai. Detalii la nr de telefon 07********98

Localitate

Buzau,

Buzau

Buzau
ID: 268779094