2. Locuri de munca
  3. IT - Telecomunicatii
  4. IT - Telecomunicatii - Bucuresti - Ilfov
  5. IT - Telecomunicatii - Bucuresti
  6. IT - Telecomunicatii - Sectorul 1
Postat 28 mai 2024

Angajam muncitori calificati/necalificati - jonctori telecomunicatii

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experientaMobilitatea postului: Necesita deplasariNumarul de posturi disponibile: 5

Descriere

Descrierea postului

Compania Prime Telecom angajeaza muncitori calificati si necalificați in vederea calificării ca jonctor fibra optica sau instalator, permisul de conducere constituie un avantaj.

Beneficii: salariu atractiv, tichete de masa etc.

Pentru informatii suplimentare va rugam sunati la numarul de telefon 07******32.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 227200343