2. Locuri de munca
  3. Ingineri - Meseriasi - Constructori
  4. Muncitori constructii
  5. Muncitori constructii - Bihor
  6. Muncitori constructii - Oradea
Postat 23 aprilie 2024

Angajam muncitori in constructii

Localizare

Oradea

Tip contract

Determinat

Nivelul de studii: CalificatMobilitatea postului: Necesita deplasariProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Mada Construct SRL caută muncitori în construcții dedicați și pricepuți pentru a se alătura echipei noastre dinamice. Dacă ești pasionat de construcții și ai experiență în finisaje interioare și exterioare, aceasta este șansa ta de a face parte dintr-o echipă de succes și de a contribui la proiecte de calitate superioară.

Responsabilități:

  • Executarea finisajelor interioare și exterioare conform specificațiilor proiectului

  • Montarea și finisarea pardoselilor, pereților, tavanelor, și a altor elemente de construcție

  • Lucrul cu materiale diverse precum gresie, faianță, parchet, tencuieli, și vopsele

  • Respectarea normelor de siguranță și a standardelor de calitate în toate etapele lucrărilor

Cerințe:

  • Experiență anterioară în construcții, cu accent pe finisaje interioare și exterioare

  • Abilitatea de a citi și înțelege planuri și specificații tehnice

  • Capacitatea de a lucra în echipă și de a comunica eficient cu colegii și clienții

  • Atitudine pozitivă, atenție la detalii și dorința de a livra lucrări de calitate superioară

  • Disponibilitatea pentru program flexibil și pentru lucrul la diverse proiecte în funcție de necesități

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra în cadrul unei echipe profesioniste și dinamice

  • Salariu competitiv și beneficii motivante

  • Dezvoltare profesională și posibilitatea de avansare în cadrul companiei

  • Mediu de lucru sigur și respectuos, cu echipamente și materiale de calitate

Dacă ești pregătit să îți pui în valoare abilitățile într-un mediu stimulant și să contribui la realizarea unor proiecte de succes, te invităm să aplici la poziția noastră de muncitor în construcții pentru finisaje interioare și exterioare.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 269406031