2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Personal necalificat
  5. Personal necalificat - Mehedinti
  6. Personal necalificat - Drobeta-Turnu Severin
Astra Rail Industries - Drobeta Turnu Severin
Postat 25 aprilie 2024

Angajam Muncitori Necalificati pentru formare - Lacatus -femei/barbati

Localizare

Drobeta-Turnu Severin

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Fara experienta

Astra Rail Industries DROBETA TURNU SEVERIN angajeaza Muncitori Necalificati in industria confectiilor metalice - pentru scolarizare in meseria de Lacatus (femei si barbati)!

Se efectueaza curs de calificare interna in vederea calificarii meseriei de Lacatus Mecanic.

Responsabilitati:

  • Efectuează operaţii de lăcătuşerie, manuale sau mecanice (trasare, gaurire, filetare, indreptare, indoire).

Cerinte:

  • Studii minim 8 clase.

Ce iti oferim:

  • Transport asigurat pe 6 rute in jurul orasului Drobeta Turnu Severin si in oras;

  • Prima de instalare;

  • Bonus de recomandare;

  • Abonament servicii medicale private;

  • Tichete de masa in valoare de 40 ron/zi;

  • Pensie privata – Pilon III;

  • Bonusuri de vacanta, Sarbatori legale.

Ne poti contacta la numerele de telefon din anunt sau direct la sediul nostru din DROBETA TURNU SEVERIN, STR. DUNARII, NR. 3.

Vrei sa stii mai multe despre Greenbrier? Te invitam sa ne descoperi accesand link-ul din descrierea companiei.

Localitate

Drobeta-Turnu Severin,

Mehedinti

Mehedinti, Drobeta-Turnu Severin
ID: 257809154