2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Valcea
  6. Asistent manager si secretariat - Ramnicu Valcea
Postat 29 aprilie 2024

Angajam operator arhivare documente

Localizare

Ramnicu Valcea

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaNumarul de posturi disponibile: 2CUI / CIF: RO6764015

Descriere

Descrierea jobului

Suntem în căutarea unui Arhivar Junior entuziast și atent la detalii, pentru a se alătura echipei noastre de arhivare fizica si electronica a documentelor. Acest rol se va concentra exclusiv pe prelucrarea fizica si electronica a documentelor si presupune urmatoarele responsabilitati :

  • Ordonarea dosarelor intr-o ordine logica si sistematica.

  • Inventarierea dosarelor si inregistrarea acestora in software-ul specializat de arhivare.

  • Realizarea activitatilor de scanare dosare si indexarea acestora in software-ul de arhivare.

Beneficii

*Transportul catre sediul firmei / locatiile clientilor este decontat,

* Posibilitatea de a se oferi bonus in functie de rezultatele obtinute,

* Posibilitate de promovare rapida pe scara ierarhica, in functie de rezultate,

* Salariu atractiv,

Candidatul Ideal

  • Aptitudine pentru invatare rapida si intelegere,

  • Capacitate de organizare foarte buna,

  • Capacitate buna de comunicare cu clientul,

  • Disciplina,

  • Spirit de echipa,

  • Indemanare,

  • Implicare, responsabilitate,

  • Experienta in domeniu sau studii de specialitate arhivare, juridic, prezinta avantaj,

  • OBLIGATORIU! Cunostinte de operare calculator,

  • Experienta in arhivare, scanare sau arhivare electronica prezinta avantaj.

  • Permis categoria B - prezinta un avantaj dar nu este obligatoriu.

Descrierea companiei

SolutiiArhiva ofera de peste 20 de ani, clientilor sai, intreaga gama de servicii personalizate de depozitare si arhivare a documentelor in format fizic sau electronic.

Localitate

Ramnicu Valcea,

Valcea

Valcea, Ramnicu Valcea
ID: 236152146