2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Valcea
  6. Romana - Ramnicu Valcea
Postat 29 martie 2024

Angajam operator calculator/call center - magazin online

Salariu

3 000 - 4 000 lei

Localizare

Ramnicu Valcea

Nivelul de studii: CalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1

Angajam persoana dinamica si flexibila pentru magazin online in functia de operator si consultant vanzari magazin online.

  • o persoana energica;

  • un spirit dezvoltat de lucru in echipa;

  • prietenos si empatic;

  • atent/a la detalii;

  • abilitati dezvoltate de organizare;

  • atentie distributiva.

Responsabilitati:

  • Administrarea si inregistrarea comenzilor plasate in cadrul magazinului online;

  • Administrarea produselor si stocurilor din magazinul online;

  • Comunicarea cu clientii magazinului;

  • Mentinerea unui comportament si a unei atitudini profesionale si orientate spre client;

  • Preluarea si rezolvarea situatiilor in care apar neconformitati.

  • Alte activitati secundare necesare desfasurarii activitatii.

Program de lucru: Luni - Vineri 08:00 - 17:00

  • plata ore suplimentare

  • bonusuri pentru diferite ocazii

  • libere - sarbatori legale

Localitate

Ramnicu Valcea,

Valcea

Valcea, Ramnicu Valcea
ID: 263899102