2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Bucuresti - Ilfov
  6. Romana - Bucuresti
  7. Romana - Sectorul 1
Postat Azi la 07:44

Angajam operator call center, relatii cu clientii

Salariu

3 000 - 3 500 lei

Localizare

Bucuresti, Sectorul 1

Tip contract

Colaborare

Tip job

Project Based

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normal

Descriere

Descrierea jobului

Cerintele de baza ale postului:

1. Pozitia este una de junior, dar cu competente in domeniul relatiilor cu clientii, call center

2. Puternica capacitate de a comunica atat la telefon cat si online cu grupurile tinta

3. Bun planificator si organizator al activitatilor specifice job-ului

4. Cunostinte de Microsoft Office, Google Calendar, Google Maps

Ce ofera compania: Se ofera training specializat si intregrare organizationala asistata

Profilul candidatului ideal:

1. Experienta in domeniul relatii cu clientii, call center

2.Fire prietenoasa, seriozitate, diplomatie, punctualitate

Sistem de bonusare pentru indeplinirea obiectivelor cantitative si calitative.

Program de lucru: L-V intre orele 09:00- 18:00, cu 1h pauza de masa

Cine nu trebuie sa aplice:

1. Daca nu aveti experienta in domeniul relatii cu clientii

2. Daca nu aveti cunostinte in Microsoft Word, Google calendar

3. Daca nu va puteti prezenta la sediul firmei zilnic care se afla in sectorul 1, langa liceul ION NECULCE

4. Acest job este pe perioada determinata, pana la inceputul lunii Iulie!

Aplicati numai cu CV. Veti fi contactati in urma triajului CVului.

Descrierea companiei

Companie care actioneaza la nivel zonal, cu o experienta de peste 12 de ani in domeniul fotografiei profesionale, cautam persoana responsabila care sa ocupe un post de relatii cu clientii. Ocupantul postului va executa managementul relatiilor cu clientii atat in mediul online cat si la telefon, va realiza managementul sedintelor foto si va actualiza baza de date a companiei si conturile de social media. Se va incheia contract de colaborare pe perioada proiectului.

Bucuresti - Ilfov

Bucuresti - Ilfov, Bucuresti, Sectorul 1
ID: 270012548