2. Locuri de munca
  3. Call center - Suport clienti
  4. Romana
  5. Romana - Bihor
  6. Romana - Oradea
Postat 13 mai 2024

Angajam operator Call Center/vanzari

Localizare

Oradea

Nivelul de studii: NecalificatNivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalNumarul de posturi disponibile: 1CUI / CIF: 36601516

Angajam Operator Call Center-proiecte panouri fotovoltaice-Oradea

Candidatul ideal

  • Iti doresti sa prezinti, sa promovezi si sa vinzi prin telefon produsele companiei noastre

  • Comunici foarte bine la telefon si esti un bun negociator

  • Ai atitudine pozitiva si orientare catre client

  • Te poti adapta rapid la diverse tipuri de personalitate

  • Foarte bune abilitați de ascultare, comunicare si negociere

  • Pro activ, organizat si responsabil

  • Cunoașterea tendințelor pieței in energie verde

  • Vrei sa iti dezvolti abilitatile de vanzare

  • Engleza nivel mediu-avansat

  • Experienta in domeniul call center/vanzari constitue un avantaj.

Responsabilități

  • Buna cunoastere a companiei si a serviciilor oferite

  • Prospectarea potentialilor clienți (identificare oportunități)

  • Promovarea campanilor, a ofertelor speciale catre intregul portofoliu de clienti

  • Transmiterea informatiilor catre clienti cu privire la utilitatea si necesitatea instalarii sistemelor fotovoltaice solare

  • Informarea clientului cu privire la serviciile pe care le poate utiliza, si a altor servicii pe care le poate achiziționa pentru efencitizarea productiei de energie verde

  • Abilități de comunicare:  să fie capabil să furnizeze informații complexe în mod clar și persuasiv, să răspundă la toate întrebările clienților, să transmită informatiile cerute, de asemenea va lucra în colaborare cu restul echipei, cu departamentul de vanzari si management

  • Cunoașterea aplicațiilor și a procedurilor interne

  • Raportarea lead-urilor si menținerea unui forecast actualizat;

  • Va realiza rapoarte pentru managementul companiei

  • Menținerea imaginii companiei și respectarea standardelor prin livrarea de servicii de înaltă calitate.

Ce oferim

  • Oportunitatea de a lucra într-o companie de top, într-un domeniu în plină expansiune

  • Mediu de lucru bazat pe performante si proactivitate într-o echipa tânără si dinamica

  • Pachet salarial competitiv, bonuri de masa

  • Punem accent pe dezvoltarea personala si profesionala continua.

Descriere companiei

Suntem o echipă pasionată și dedicată de profesioniști în domeniul energiei solare, specializați în proiecte fotovoltaice și mentenanță. Cu peste 13 ani de experiență combinată în industrie, ne-am angajat să aducem beneficiile energiei solare fiecărui proiect pe care îl abordăm.

Mai mult decât simpli tehnicieni, suntem oameni dedicați care punem o valoare deosebită pe relația cu clienții noștri și pe contribuția noastră la un viitor energetic sustenabil.

Localitate

Oradea,

Bihor

Bihor, Oradea
ID: 269968536