2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Cluj
  6. Operatori productie, confectioneri - Cluj-Napoca
Postat 13 mai 2024

Angajăm Operator CNC

Localizare

Cluj-Napoca

Nivelul de experienta: Mid-level (2-5 ani)Program de munca: Program de lucru in ture

Căutăm operator CNC specializat în prelucrarea prin așchiere pe freze, capabil să asigure producția și calitatea în conformitate cu standardele noastre.

Responsabilități principale:

  •     Operează și reglează mașinile CNC;

  •     Prelucrează produsele conform specificațiilor desenului tehnic;

  •     Pregătește utilaje, dispozitivele și sculele necesare producției, respectând procedurile de lucru interne;

  •     Înțelege și interpretează documentația tehnică pusă la dispoziție;

  •     Menține în bune condiții de funcționare echipamentele și instrumentele de lucru;

Cerințe:

  •      Seriozitate, atenție la detalii, orientare spre calitate, corectitudine și responsabilitate;

  •      Cunoștințe utilizare mașini CNC și scule, instrumente de măsură și control;

  •      Abilități de citire și interpretare desen tehnic;

  •      Disponibilitate de lucru în două schimburi;

Despre Noi

FORT Engineering este o companie care oferă servicii complete de inginerie mecanică. Procesul de producție are loc în fabrica din Cluj-Napoca

Suntem o echipă calificată de ingineri și tehnicieni, dedicați în a dezvolta soluții aplicate de inginerie, care să contribuie la succesul partenerilor noștri.

Beneficii:

  •     Suport pe toată perioada formării profesionale

  •     Oportunități de dezvoltare profesională

  •     Pachet salarial competitiv

  •     Echipă dinamică

  •      Mediu de lucru amiabil

Localitate

Cluj-Napoca,

Cluj

Cluj, Cluj-Napoca
ID: 268483389