2. Locuri de munca
  3. Alte locuri de munca
  4. Alte locuri de munca - Botosani
  5. Alte locuri de munca - Catamaresti-Deal
Postat 26 aprilie 2024

Angajam operatori cnc in Botosani

Localizare

Catamaresti-Deal

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Mobilitatea postului: Prezenta la locul de muncaProgram de munca: Program normalDeschis pt studentiNumarul de posturi disponibile: 2

Descriere

Descrierea postului:

Operarea utilajelor cu comanda numerica, realizarea de repere dupa un desen tehnic, verificarea pieselor apeland la instrumente de masura si control.

Cerinte

  • cunostinte de operare computer

  • abilitatea de a lucra independent si ca parte a unei echipe

  • bune abilitati de rezolvare a problemelor, receptiv la noi cunostinte

Studiile superioare in domeniul mecanic, cunostintele CAD/CAM precum si experienta in domeniu reprezinta un avantaj major.

Beneficii

  • contract de munca cu norma intreaga pe perioada nedeterminata

  • pachet salarial pe masura experientei, platit la timp + bonuri de masa pentru fiecare zi lucrata

  • ore suplimentare platite

  • suport zilnic in activitatea desfasurata

Mai multe detalii la 07******67 sau la sediul firmei.

SC TAD SRL, str.Freziilor nr.9 Catamarasti-Deal Botosani.

Localitate

Catamaresti-Deal,

Botosani

Botosani, Catamaresti-Deal
ID: 269536809