2. Locuri de munca
  3. Personal administrativ - secretariat
  4. Asistent manager si secretariat
  5. Asistent manager si secretariat - Ialomita
  6. Asistent manager si secretariat - Slobozia
Conex Distribution
Postat 02 mai 2024

Angajam operator comercial (identificare piese auto)

Salariu

2 300 - 2 500 lei

Localizare

Slobozia

Nivelul de experienta: Entry-level (< 2ani)Numarul de posturi disponibile: 1

Descriere

DESCRIERE

SC CONEX DISTRIBUTION SA angajeaza personal in cadrul Depozitului Punct de lucru Slobozia.

Compania este infiintata in anul 2003 si are ca domeniu de activitate distributia de piese auto si consumabile pentru autoturisme.

Candidatul Ideal

  • abilitati de comunicare, relationare si negociere;

  • absolvent de studii medii, preferabil tehnice sau economice;

  • experienta in utilizarea programelor specifice de identificare a pieselor auto, constituie avantaj;

  • cunostinte de operare PC;

  • cunostinte din domeniul pieselor auto, prezinta avantaj

  • persoana organizata si atenta la detalii

Descrierea jobului

  • consiliaza clientii in privinta produselor solicitate si identifica piesele auto dorite de acestia, utilizand programul specializat al firmei sau alte programe puse la dispozitie;

  • intocmeste si transmite catre clienti ofertele de vanzare (produse, cantitate, pret, termen de livrare), cu respectarea politicii comerciale a firmei;

  • asigura managementul reclamatiilor de la clienti;

  • verifica si opereaza retururile, respectand politica de retur la nivel de companie

  • intocmirea, aranjarea, verificarea si indosarierea facturilor fiscale;

  • Intocmirea pontajelor zilnice

  • Inregistreaza in sistemul informatic incasarile efectuate de catre agentii livratori

Beneficii

  • pachet salarial motivant (2300-2500 lei net):

  • bonuri de masa (40 lei/zi) ;

  • abonament medical (Clinica Medlife)

  • suportul intregii echipe

Localitate

Slobozia,

Ialomita

Ialomita, Slobozia
ID: 240148034