2. Locuri de munca
  3. Casieri - Lucratori comerciali
  4. Casieri - Lucratori comerciali - Arges
  5. Casieri - Lucratori comerciali - Merisani
Postat 01 mai 2024

Angajam Lucrator comercial Rompetrol, punct de lucru Merisani

Localizare

Merisani

DESCRIERE

Rompetrol, punct de lucru Merisani, angajeaza lucrator comercial, disponibil sa

lucreze in ture, sa gestioneze corect si cu simt de raspundere carburantii si

produsele din statie.

Candidatul ideal

Esti ceea ce cautam daca:

- Vrei sa te alaturi echipei noastre- te sustinem si ne implicam in dezvoltarea ta;

- Esti orientat catre client, ai o atitudine pozitiva si esti comunicativ;

- Iti place munca in echipa;

- Ai disponibilitatea de a lucra in ture de zi, avand un program flexibil;

- Esti loial, corect si serios.

Descrierea jobului

Daca te alaturi echipei, iti oferim urmatoarele beneficii:

- Program de lucru flexibil in ture de zi, astfel incat sa ai timp si pentru prietenii si

hobby-urile tale;

- Venituri extra, peste salariul net, prin efectuarea orelor suplimentare rezultate din

lucrul in ture;

- Tichete de masa lunar, pentru extra venit si momente delicioase;

- Bonus lunar acordat angajatilor in functie de vanzarile efectuate;

- Nu se efectueaza ture de noapte;

- Decontam transport.

Responsabilitatile pentru aceasta pozitie sunt urmatoarele:

- Vanzarea de combustibil si produse din magazinul statiei;

- Intocmirea documentelor fiscale si efectuarea monetarului;

- Buna comunicare cu clientii si gestionarea potentialelor neintelegeri aparute;

- Asigurarea curateniei si a ordinii in statia de distributie carburanti.

Localitate

Merisani,

Arges

Arges, Merisani
ID: 269226894