2. Locuri de munca
  3. Lucratori productie - depozit - logistica
  4. Operatori productie, confectioneri
  5. Operatori productie, confectioneri - Mures
  6. Operatori productie, confectioneri - Sangeru de Padure
Postat 12 aprilie 2024

Angajam operator introducere si validare date

Localizare

Sangeru de Padure

Compania noastră,SC MAROVA PETFOOD SRL, caută un operator introducere și validare date dedicat și precis pentru a se alătura echipei noastre din Sangeru de Padure,com Ernei.

Responsabilități:

  • Introducerea precisă a datelor în sistemele noastre informatice conform standardelor și procedurilor companiei.

  • Verificarea și validarea datelor introduse pentru a asigura acuratețea și integritatea acestora.

  • Colaborarea cu diverse departamente pentru a asigura fluxul corect al informațiilor.

Cerințe:

  • Experiență anterioară în introducerea și validarea datelor constituie un avantaj.

  • Abilități excelente de operare a calculatorului și cunoștințe solide în utilizarea programelor de birou (ex: Microsoft Office).

  • Atent la detalii și capacitatea de a respecta termenele limită.

  • Abilități bune de comunicare și spirit de echipă.

Beneficii:

  • Oportunitatea de a lucra într-un mediu dinamic și stimulativ.

  • Dezvoltare profesională și posibilități de avansare în cadrul companiei.

  • Pachet competitiv de beneficii.

Dacă sunteți interesat să vă alăturați echipei noastre și să vă aduceți contribuția la succesul nostru, vă rugăm să ne contactati pe numarul 07******71.

Localitate

Sangeru de Padure,

Mures

Mures, Sangeru de Padure
ID: 268923528